Nasze Oddziały

W 2013 roku spółka Inwestycje Alternatywne Profit SA rozpoczęła budowę sieci sprzedaży w najbardziej ruchliwych centrach handlowych w Polsce. Dziś zarządzamy siecią 12 salonów i wysp handlowych, a ich liczba wciąż się powiększa.

W naszych oddziałach, prowadzonych pod marką Mennica Złota, można bliżej poznać świat szlachetnych metali i kamieni, a także na miejscu wymienić złoto na gotówkę korzystając z najnowocześniejszych spektrometrów. Każdy z oddziałów dysponuje profesjonalnym sprzętem marki Olympus, dzięki któremu Klienci mogą bezpłatnie i precyzyjnie wycenić posiadane złote przedmioty.

Nasze oddziały obszernie prezentują tematykę inwestowania w kruszce, brylanty i numizmaty z całego świata, a także pełnią funkcje edukacyjne. Dzięki nieustannej pracy na rzecz uświadamiania Polakom prawdziwej wartości metali szlachetnych, polscy inwestorzy coraz świadomiej dokonują wyborów i coraz częściej stawiają na rynki alternatywne.

Wszystkich dotychczasowych Klientów, a także przyszłych inwestorów i kolekcjonerów, zapraszamy do naszych punktów i salonów sprzedaży w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Szczegóły i dane kontaktowe oddziałów TUTAJ.

mapka-oddzialow-logo