O NAS

Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (IAP) to uznany przez tysiące klientów w kraju i na świecie partner w obrocie metalami szlachetnymi. Od ponad 10 lat zajmujemy się detaliczną i hurtową dystrybucją złota i srebra inwestycyjnego, monet kolekcjonerskich oraz brylantów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych mennic świata, a także prowadzimy emisje własnych serii sztabek i monet.

W 2002 roku uruchomiliśmy portal numizmatyczny i sklep internetowy pod adresem e-numizmatyka.pl. Domena ta szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie numizmatyki i największym sklepem numizmatycznym w Polsce.

Jesteśmy także najbardziej opiniotwórczym medium w dziedzinie inwestycji w szlachetne kruszce oraz polskie i zagraniczne numizmaty. Na forum dyskusyjnym e-numizmatyka.pl i monety.pl zarejestrowanych jest 25 tys. użytkowników.

Nasz model biznesowy polega na dotarciu do szerokiego grona odbiorców poprzez umożliwienie zakupu sztabek, monet i brylantów w sieci Internet, co skutecznie wpisuje się w rosnący trend zakupów online.

W 2013 roku rozpoczęliśmy budowę sieci sprzedaży w największych centrach handlowych w Polsce. Obecnie zarządzamy siecią 12 placówek handlowych, a ich liczba wciąż się powiększa.