Posnania – Nowy wymiar zakupów złota

To był naprawdę niezapomniany wieczór! Długo wyczekiwane otwarcie Posnanii uświetniła hollywoodzka gwiazda, Eva Longoria. Aktorka, znana z kultowego serialu „Gotowe na wszystko”, uroczyście przecięła wstęgę w największym centrum handlowym w Wielkopolsce, a zarazem jednym z najnowocześniejszych na świecie. Wśród najbardziej ekskluzywnych marek Posnanii znalazła się Mennica Złota.

Według pomysłodawców projektu, Posnania ma być alternatywą dla tradycyjnych centrów handlowych i poza sklepami zapewniać przestrzeń do spotkań, rozrywki i wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów. Dzięki temu stanie się silną konkurencją dla tętniących życiem metropolii, jak Warszawa czy Berlin.

Na imponującej powierzchni 100 tys. m² znalazło się aż 40 marketów, 220 ekskluzywnych butików oraz 40 restauracji i kawiarni – od tych dobrze znanych, po te całkiem egzotyczne, których oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Na tle konkurencyjnych obiektów, Posnania niewątpliwe wyróżnia się usługami typu Premium. To jedno z nielicznych centrów handlowych na świecie, gdzie klienci mają do dyspozycji profesjonalnego concierge’a, który wyręczy ich w noszeniu zakupów. Odwiedzający skorzystają tu także z porad osobistego stylisty, a po szale zakupów odpoczną w ekskluzywnej VIP lounge. A wszystko to w otoczeniu interaktywnych ekranów i niebanalnych wizualizacji!

W tak luksusowym miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć produktów typu Premium. Ekskluzywną ofertę Posnanii idealnie uzupełnia Mennica Złota, lider polskiego rynku metali szlachetnych. Z okazji otwarcia kolejnego salonu, marka przygotowała wyjątkową promocję. Tylko do końca tygodnia przy zakupie złotej monety o wadze jednej uncji (Kanadyjski Liść Klonu lub Wiedeńscy Filharmonicy), taką samą monetę wykonaną ze srebra klienci poznańskiego salonu otrzymają w prezencie.

– Posnania nadaje zakupom złota zupełnie nowy wymiar – mówi Filip Fertner, Członek Zarządu Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A., właściciela marki Mennica Złota. To miejsce, któremu udało się połączyć ekskluzywność i otwartość na ludzi. W tę konwencję idealnie wpisuje się złoto inwestycyjne, które choć uchodzi za produkt tylko dla wybranych, w rzeczywistości jest na wyciągnięcie ręki każdego z nas.

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii

Nowy salon Mennicy Złota w Posnanii